hrvatski
english
Kontakt
Adresar
Mapa weba
O članovima Hrvatske mreže

Sukladno Pravilniku Hrvatske mreže, Hrvatska mreža je otvorena za sve institucije, organizacije i druge partnere koji se pridržavaju načela i misiju Hrvatske mreže te ALF-a utvrđenim u članku II stavak 1. Statuta ALF-a. Hrvatska mreža djeluje na načelu demokratskih, pluralističkih i multilateralnih vrijednosti, a u prvom redu predstavlja dionike civilnoga društva.

Kategorije članova su: individualni članovi, organizacije civilnoga društva, javne ustanove, jedinice lokalne i regionalne samouprave, javne i privatne zaklade, drugi profitni partneri koji promiču politiku društveno odgovornog poslovanja.

Hrvatska mreža odražava raznolikost civilnoga društva kojeg okuplja. Također, poziva na pridruživanje partnera koji su angažirani u sljedećim područjima ALF-a: međunarodni i kulturni odnosi u euro-mediteranskoj regiji, baština, religija, sveučilište i istraživački instituti, ljudska prava, demokracija i razvoj zajednice, umjetnost, mladi, obrazovanje, rod, okoliš i održivi razvoj te mediji.

Članstvo nema financijske obveze.

PRIDRUŽITE NAM SE - POSTANITE ČLANOM HRVATSKE MREŽE
ZA SURADNJU NA EURO-MEDITERANU!

Članom Hrvatske mreže možete postati na način da ispunite online prijavnicu na internetskoj stranici Zaklade "Anna Lindh": http://www.euromedalex.org/networks/join.

Jedini uvjet jest prihvaćanje misije i vizije Hrvatske mreže.

Članovi:

 NAZIV ADRESA OSOBA ZA
KONTAKT
E-POŠTA
1. Adduco
Belostenčeva 3
10000 Zagreb
Kožul Renatacentar-adduco@yahoo.com
2.Akademija za politički razvoj
Trg D. Iblera 9
10000 Zagreb
Stepić Danijelainfo@politicka-akademija.org
3.
Art radionica Lazareti
Frana Supila 8
20000 Dubrovnik
Cvijetić Srđanaarl@du.t-com.hr
4.
Autonomni centar – ACT
I. Novaka 38
40000 Čakovec
Vugrinović Andreainfo@actnow.hr
5.
Bacači sjenki
Bosanska 10,
10000 Zagreb
Bakal Boris
bacaci_sjenki@europe.com
6.
British Council Croatia
Ilica 12
10000 Zagreb
Besednik Rosana info@britishcouncil.hr
7.
Brodarica Net
Terzićeva 17
21000 Split
Velagić Davordavor@brodarica.net
8.
Centar edukacije i kreativnoga razvoja - Cekra
A. Mihanovića 9
31000 Osijek
Šibalić Ivanacekra.osijek@gmail.com
9.
Centar Mladih Ribnjak
Park Ribnjak 1
10000 Zagreb
Glavina Ljiljanka ljelja.glavina@gmail.com
10.
Centar za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman
Ivana Nepomuka Jemeršića 1
43290 Grub. Polje
Kamber Marinacentar.za.kulturu.i.
informiranje@bj.t-com.hr

11.
Centar za kulturu "Trešnjevka"
S. Trešnjevka 1
10000 Zagreb
Leutar Veselkoinfo@cekate.hr
12.
Centar za mediteranske studije
Sveučilišta u Zagrebu

Don Fra. Bulića 4
20000 Dubrovnik
Burđelez Ivana cms@caas.unizg.hr
13.
Centar za mir, nenasilje i ljudska
prava Osijek

Trg A. Šenoe 1
31000 Osijek
Škrbić Tatjanatanja@centar-za-mir.hr
14.Centar za mirovne studije
Selska cest. 112a
10000 Zagreb
Kranjec Julijacms@cms.hr
15.
Centar za neformalnu edukaciju
mladih-Kreatori ne Konzumatori

J.J.Strossma. 68
31000 Osijek
Lovrić Danijela info@cnc.hr
16.
Centar za obrazovanje odraslih Validus
Bleiweissova 15
10000 Zagreb
Prša Anita
validus@coovalidus.hr
17.
Centar za pokret
K. Zvonimira 24
21000 Split
Sisarić Nela
nela.sisaric@gmail.com
18.
Centar za sinergiju digitalnih i
vizualnih umjetnosti (CSDVU)

Vlaška 89
10000 Zagreb
Genc Kalođera
Maja
csdva@wowm.org
19.Centar za socijalno podučavanje
- PRONI

P. Preradovića 7
31000 Osijek
Vuković-Čović
Sanja
osijek@proni.hr
20.Centar za tehnološki razvoj -
Razvojna agencija Brodsko-
posavske županije d.o.o.
Trg pobjede b.b.
35000 Sl. Brod
Brechelmacher
Mirela
mirela@ctr.hr
21.
Centar za ženske studije
Dolac 8
10000 Zagreb

Bohač Irenazenstud@zenstud.hr
22.
CESI - Centar za edukaciju,
savjetovanje i istraživanje

Nova cesta 4
10000 Zagreb
Tkalčec Anamarija cesi@zamir.net
23.
CRoAR
Fra Bonina 5
21000 Split
Said Adeladels_9595@yahoo.com
24.
Dalmatica Viva - Centar za aktivni i održivi razvoj Dalmacije
V. Pribojevica 12a,
21450 Hvar
Cukrov Marin Juliencukrov.marin@gmail.com
25.DAZ - Drustvo arhitekata Zagreba
Trg b J.Jelačića 3/1
10000 Zagreb
Vrga Perović
Vesna
daz@d-a-z.hr
26.
DEŠA - Dubrovnik
Frana Supila 8
20000 Dubrovnik
Hansal Janydesa@du.t-com.hr
27.DIM - Udruga za građansko
obrazovanje i društveni razvoj
Amruševa 10
10000 Zagreb
Stažnik Martinadim@dimonline.hr
28.
Documenta - Centar za
suočavanje s prošlošću

Selska cesta 112c
10000 Zagreb
Bužinkić Emina
kontakt@documenta.hr
29.Domine-feministička organizacija
za promicanje ženskih prava i
razvoj civilnog društva

Bosanska 4
21000 Split
Kučer Mirjana domine@domine.hr
30.
Drugo more
Omladinska 4
51000 Rijeka
Mišković Davordavor@drugo-more.hr
31.Društvo Fitoaromaterapeuta Istre
Galijotska 9
52100 Pula
Bonazza Inesfitoaroma@yahoo.it
32.
Društvo za oblikovanje održivog razvoja (DOOR)
Trg kralja Petra Krešimira IV. 2/II
10000 Zagreb
Božičević Vrhovčak Majamaja.bozicevic-vrhovcak@door.hr
33.Društvo za promicanje kulture
i umjetnosti “REZ”

Račićeva 4
10000 Zagreb
Juraić Berislav rez@rez-culture.hr
34.Eko Liburnia - udruga za
razvitak eko-turizma

Jelačićev trg 1/III
51000 Rijeka
Tadić Ranko eko-liburnia@ri.t-com.hr
35.Ekumenska ženska inicijativa
Poljički trg 2a
21310 Omiš
Boyd Carolyn ewsf@ewsf.hr
36.Euro-Mediterranean Forum
(EMEF)
Mihanovićeva 36c
21000 Split
Tadić Tonči euromediteranskiforum@
gmail.com

37.Europski dom Dubrovnik
Frana Supila 8
20000 Dubrovnik
Kremenjaš-Daničić Adriana info@edd.hr
38.Europski dom Slavonski Brod
A. Barca 30
35000 Sl. Brod
Sedlić Božica europski-dom@
sb.t-com.hr

39.Europsko društvo žena u
teološkom istraživanju –
Hrvatska sekcija
Kredarička 1a
10000 Zagreb
Anić Jadranka
s. Rebeka
rebeka.anic@pilar.hr
40.
Fantastično dobra institucija
- FADE IN

Nova Ves 18,
10000 Zagreb
Komljenović
Morana
fadein@fadein.hr
41.Franjevački institut za kulturu
mira
Poljudsko šetalište 4
21000 Split
Maras-Žuro
Mirjana
kultura-mira@st.t-com.hr
42.
GONG
Trg bana Jelačića 15/IV
10000 Zagreb
Galeković Sanja
sanja@gong.hr
43.
Gradska radionica
Lj. Posavskog 10
52100 Pula
Sinošić Marjangradska.radionica@
gmail.com

44.
Gradsko kazalište Beli Manastir
Kralja Tomislava 2
31300 B. Manastir
Taslidžić Herman Danielagkbelimanastir@gmail.com
45.
GTF - Regionalni centar za jednakost spolova
Savska 41/II
10000 Zagreb
Rukavina Cipetić Mary Anngtf@zg.t-com.hr
46.HATC NLPt - Hrvatsko-austrijski
trening centar za neuro-
lingvističku psihoterapiju

Rusanova 10
10000 Zagreb
Stipančić Melita melita@nlpt.hr
47.
HEDOPA (Hrvatska udruga za etiku, društveno odgovorno ponašanje i razvoj antikorupcijske svijesti)
Mate Lovraka 34,
10410 Vel. Gorica
Ravenšćak Robertrobert@hedopa.hr
48.
Hrvatska edukacijska i razvojna
mreža za evoluciju
sporazumijevanja (HERMES)
Barčev trg 14,
10000 Zagreb
Mikić Juliajulia.mikic@gmail.com
49.
Hrvatska glazbena mladež
Trg Stje. Radića 4
10000 Zagreb
Šipuš Berislavhgm@hgm.hr
50.Hr. udruga stručnjaka sig. zaštite na radu, zaštite od požara i zaš. eko.
Svetog Ivana 9
10373 Ivanja Reka
Đopar Robertrdopar@net.hr
51.
Hrvatska udruga za borbu protiv
HIV-a i virusnog hepatitisa (HUHIV)
Maksimirska 51a
10000 Zagreb
Mirjanić Laticalmirjanic.huhiv@gmail.com
52.
Hrvatski centar obnovljivih izvora energije
Medarska 24
10000 Zagreb
Maradin Aleksandrasolarserdar@gmail.com
53.
Hrvatski fotosavez
Dalmatinska 12
10000 Zagreb
Bosnar Predrag predrag.bosnar@hztk.hr
54.
Hrvatski institut za pokret i ples
Biankinijeva 5
10000
Zagreb
Žagar Mirnahipp-tsp@zg.t-com.hr
55.Hrvatsko kulturno društvo
Napredak - Zagreb
Bogovićeva 1
10000 Zagreb
Dubravac Tomislavtomod@sumins.hr
56.
Institut društvenih znanosti 'Ivo
Pilar'

Marulićev trg 19/1
10000 Zagreb
Plenković Antunantun.plenkovic@pilar.hr
57.Institut za međunarodne odnose
Vukotinovićeva 2
10000 Zagreb
Dujmović
Krševan Antun
antun@irmo.hr
58.
Institut za migracije i narodnosti
Trg S. Radića 3
10000 Zagreb
Kovačević Suzanasuzana.kovacevic@imin.hr
59.Koalicija za promociju i zaštitu
ljudskih prava

Gornjodrav ob. 81
31000 Osijek
Josić Jelena lsc@os.t-com.hr
60.
Lovro&Nina
Mesnička 24
10000 Zagreb
Pogorelić Ninanina@lovropogorelich.net
61.Maja Kljaić
Jurja Žerjavica 15
10000 Zagreb
-
maja.kljaic@vip.hr
62.Makronova
Ilica 72/I
10000 Zagreb
Dabić Tamarainfo@makronova
63.
Metar 60
Krmica III/6.
10430 Samobor
Puhlovski Mirta
mirta_puhlovski@yahoo.com
64.
"Mravi" - udruga mladih Osijek
Biševska 1
31000 Osijek
Kovačević
Snježana
snjezana.kovacevic@
os.t-com.hr

65.Mreža mladih Hrvatske
Ilica 52
10000 Zagreb
Travar Mirelamirela@mmh.hr
66.Mreža zelenih telefona Hrvatske
Struga 1
47000 Karlovac
Valentina
Mesarić
eko_pan@inet.hr
67.Nacionalna zaklada za razvoj
civilnoga društva

Štrigina 1a
10000 Zagreb
Schramadei Pavlealf@
zaklada.civilnodrustvo.hr

68.
Nezavisna udruga mladih
Hrv. pavlina 12,
42250 Lepoglava
Kovač Hrvojeinfo@num.hr
69.ODRAZ - Održivi razvoj zajednice
Lj. Posavskog 2
10000 Zagreb
Pavić-Rogošić
Lidija
lidija@odraz.hr
70.OKO - Olimpijada kulture Osijek
Ribarska 4
31000 Osijek
Paunović
Jasminka
oko@essekercentar.hr
71.Organizacija za građanske
inicijative (OGI)
Svačićeva 36
31000 Osijek
Vorkapić
Branislav
ogi@os.t-com.hr
72.Otvorena medijska grupacija
(OMG)

Bauerova 6
10000 Zagreb
Vukić Maja maja.vukic@zg.t-com.hr
73.Plesni centar Tala
B. Magovca 50
10000 Zagreb
Curić Tamara tamara@tala.hr
74.Poduzetnički centar Samobor
Zagorska ulica 41
10430 Samobor
Razum Renata
pcsinfo@pcsambor.hr
75.
Pokret Focolara Hrvatske
Račkoga 30
48260 Križevci
Gasparini
Anna Lisa
annalisa.gasparini@
gmail.com

76.Predstavnik Bošnjačke
nacionalne manjine u općini Raša
Trg Republike 2
52223 Raša
Mujkić Berina berinamujkic@gmail.com
77.Press centar za okoliš
D. Neumana 2
31000 Osijek
Kartus Kruno info@alertonline.org
78.Projekt građanske demokratske
inicijative

Jozsefa Antala 3
31300 Beli Manastir
Alagić Mirela projekt.grad@os.t-com.hr
79.
Projekt građanskih prava Sisak
Rimska 6
44000 Sisak
Kreća Milanapgp-sisak@crpsisak.hr
80.
Prostor rodne i medijske kulture 'K-zona'
Nova cesta 24
10000 Zagreb
Ivanov Gabrijelainfo@voxfeminae.net
81.Pučko otvoreno učilište - Korak
po korak!

Ilica 73
10000 Zagreb
Milinović Nives nives@korakpokorak.hr
82.Regionalna zaklada za lokalni
razvoj "Zamah"

Svačićev trg 3
10000 Zagreb
Vručinić Drago zamah@zg.t-com.hr
83.Regionalni centar zaštite
okoliša za Srednju i Istočnu
Europu (REC) – Ured u Hrvatskoj

Đorđićeva 8a
10000 Zagreb
Brnada Irenarec@rec-croatia.hr
84.Restart
Katančićeva 3
10000 Zagreb
Sertić Oliver vanja@restarted.hr
85.Savez udruga Klubtura
Svačićev trg 1
10000 Zagreb
Pavić Katarina clubture@clubture.org
86.Serafini
Ožujska 3
10000 Zagreb
Maradin Alexandra
emil@serafini.hr
87.
S.O.S. telefon-POZIV U POMOĆ
Trg fra Bonifacija
Gerbera bb

10000 Zagreb
Matešić Emil
sos.vt@email.t-com.hr
88.
Studentski Centar
Savska cesta 25
10000 Zagreb
Rajković Nataša kultura@sczg.hr
89.
Subversive Festival
Ilica 203 A
10000 Zagreb
Horvat Srećkoinfo@subversivefestival.com
90.Što, kako i za koga (WHW)
Slovenska 5
10000 Zagreb
Ćurlin Ivet whw@mi2.hr
91.
Trag crveno - slobodni pokret
Domjanićeva 22
10000 Zagreb
Rogina Igortrag.crveno@gmail.com
92.
Učilište za obrazovanje odraslih
- IDEM
Ilica 48
10000 Zagreb
Kobetić Darkouciliste.idem@gmail.com
93.Udruga alumni Europskih studija
(ALES)
Trg m. Tita 14
10000 Zagreb
Hoić Sanja sanjahoic@yahoo.com
94.
Udruga "C-dur"
Pustike i Križišće 9
48260 Križevci
Cvijetić Srđanapromobass@gmail.com
95.Udruga Festival suvremenog
židovskog filma Zagreb
J. Palmotića 34
10000 Zagreb
Jukić Anitaanita@jff-zagreb.hr
96.Udruga hrvatskih trombonista i
tubista – Busina
Svilajska 20
10000 Zagreb
Bošnjak Ivan busina@net.hr
97.Udruga Jablani
V. Ruždjaka 2a
10000 Zagreb
Starešinić Vesna
jablani.poplartrees@
gmail.com

98.
Udruga “Mala filozofija”
A. Hebranga 10e
23000 Zadar
Ćurko Bruno
mala.filozofija@
gmail.com

99.
Udruga MI
Sinjska 7
21000 Split
Škopelja
Slobodan
info@udruga-mi.hr
100.
Udruga mladih ”Mladi u EU”
K. Zvonimira 42
22000 Šibenik
Mrša Martininfo@mladi-eu.hr
101.
Udruga Modus Vivendi
Krizovljanska 1
10000 Zagreb
Gajger Krunokruno@gajger.hr
102.
Udruga osoba s cerebralnom
paralizom "Srce"
Mosećka 62
21000 Split
Škrobica Vanjavanja.skrobica@st.htnet.hr
103.Udruga PRAGMA
Maksimirska 51a/II
10000 Zagreb
Marković Nedjeljko
pragma@
udruga-pragma.hr

104.
Udruga za interdisciplinarna i
interkulturalna istraživanja

Olibska 25
10000 Zagreb
Leboš Sonja office@uiii.org
105.Udruga za nezavisnu
medijsku kulturu

Šenoina 21/1
10000 Zagreb
Gabrić Toni redakcija@h-alter.org
106.
Udruga za pomoć i edukaciju žrtava mobbinga
Domobranska 4
10000 Zagreb
Apostolovski Jadrankaudruga.mobbing@zg.t-com.hr
107.
Udruga za pomoć osobama s mentalnom retard. Kamenčići
S.Ninića 36
22000 Šibenik
Ninić Ševo Sonjaudruga.kamencici@si.t-com.hr
108.
Udruga za promicanje inkluzije
Bleiweissova 15 10000 Zagreb
Teodorović Borkainkluzija@inkluzija.hr
109.Udruga za promicanje
kreativnosti Merlin

Ljudevita Gaja 3
52100 Pula
Apostolovski
Sanja
udruga.merlin@inet.hr
110.Udruga za promicanje kultura
Kulturtreger

Martićeva 14d
10000 Zagreb
Buljević Miljenka info@booksa.hr
111.Udruga za promicanje ljudskih
prava i medijskih sloboda
"Cenzura Plus"

Šetal. Bačvice 10
21000 Split
Buntić-Pejaković
Željana
udruga.cenzura@
st.t-com.hr

112.Udruga za rad s mladima
BREZA

Frankopanska 124
31000 Osijek
Vargović Suzanabrezaprojekt@net.hr
113.
Udruga za razvoj zajednice
- ''BNM''
Trg k. Tomislava5
23210 Biograd nm
Erlić Maricamaricaerlic@gmail.com
114.Udruga za ženski aktivizam,
animaciju i radioničku edukaciju
– Vještine
Nazorova 2
51410 Opatija
Dumanić Shura
shura@net.hr
115.
Udruga Zora
A. Schulteissa 19
40000 Čakovec
Kolar Marinazora@udrugazora.hr
116.
Vizura aperta
Mohorovičićeva 16
10000 Zagreb
Vučić Sneperger
Davorka
festival@
vizura-aperta.net

117.
Zaklada "Kajo Dadić"
Osječka 16
21000 Split
Žitnik Edi edi.zitnik@
zaklada-dadic.hr

118.Zaklada Slagalica
Hr. Republike 26
31000 Osijek
Zloić Jelena Gordana info@
zaklada-slagalica.hr

119.Zaklada za poticanje partnerstva
i razvoja civilnog društva

Mletačka 12/IV
52100 Pula
Pevec Andrej zaklada@
civilnodrustvo-istra.hr

120.ZaMirNET
Vlaska 91
10000 Zagreb
Babić Danijelazamir@zamir.net
121.Ženska soba – Centar za
seksualna prava

Maksimirska 51a
10000 Zagreb
Mamula Maja zenska.soba@
zenskasoba.

122.
WYG savjetovanje
Zemunička 4,
10000 Zagreb
Jurković Rahelarahela.jurkovic@wyg-c.eu

 

 

© Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva 2008.
Štrigina 1a, HR - 10 000 Zagreb, tel +385 (0)1 23 99 100, fax: +385 (0)1 23 99 111