Datum objave

Kategorija: Civilno društvo i EU

Donesena 4. Odluka o financiranju za Poziv “Jačanje kapaciteta OCD za popularizaciju STEM-a”

Ured za Udruge, kao Posredničko tijelo razine 1, u postupku odabira projekata pristiglih na poziv za dodjelu bespovratnih sredstava “Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za popularizaciju STEM-a” nakon provedenog natječajnog postupka i odabira projekata donio je 4. Odluku o financiranju za 9 projekata, ukupne vrijednosti 20.499.391,35 kuna.

Poziv je usmjeren unaprjeđenju kapaciteta organizacija civilnoga društva za provedbu programa u području popularizacije STEM-a; suradnje organizacija civilnoga društva i odgojno-obrazovnih i visoko-obrazovnih institucija u području popularizacije STEM-a te povećanju broj aktivnosti s ciljem popularizacije STEM-a u općoj populaciji, s naglaskom na djeci i mladima.

Ukupna vrijednost Poziva je 150.000.000,00 kuna.

Posredničko tijelo razine 2 u ovom Pozivu za dostavu projektnih prijedloga je Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva (NZRCD).

Više informacija o Pozivu dostupno je na stranici strukturnifondovi.hr.

Odluka: 4. Odluka o financiranju