Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada raspisala Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva danas je raspisala Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje sa sedam inačica Poziva koje predstavljaju sedam programskih područja (PP) raspisanih ovim Pozivom i to:

  • PP1 - STEM i organizacije civilnoga društva
  • PP2 - STEM i razvoj lokalne zajednice
  • PP3 - Ljudska prava i globalizacija
  • PP4 - Zapošljavanje mladih kroz međusektorsku suradnju
  • PP5 - Prevencija i zaštita zdravlja
  • PP6 - Ovisnosti novog doba
  • PP7 - Suradnja na Euro-Mediteranu

Na ovaj Poziv mogu se prijaviti isključivo udruge registrirane u Republici Hrvatskoj koje svojim djelovanjem doprinose demokratizaciji i razvoju civilnoga društva u Republici Hrvatskoj u različitim područjima (programskog) djelovanja koja su predviđena ovim Pozivom (sa izuzetkom PP7 sukladno objašnjenjima datim u Uputama za prijavitelje). Poziv je otvoren do 26. veljače 2018. godine, a iznos podrške za Inicijalnu programsku suradnju iznosi Kn 200.000,00 za svako od raspisanih programskih područja.

Način i uvjeti za prijavu detaljno su opisani u Uputama za prijavu te je iste potrebno dobro proučiti.

Cjelokupna dokumentacija dostupna je na: