Datum objave

Kategorija: Vijesti

10 milijuna kuna dodijeljeno za 18 projekata razvoja društvenog poduzetništva financiranih iz Europskog socijalnoga fonda

Danas je u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava održana svečana dodjela ugovora o bespovratnim sredstvima odabranim na natječaju Poticanje društvenog poduzetništva financiranih u sklopu Europskog socijalnog fonda (Operativni program ''Učinkoviti ljudski potencijali'' 2014. – 2020.). Ukupan iznos od 10.374.993,15 bespovratnih sredstava odobren je za 18 projekata kojima je cilj promicanje društvenog poduzetništva te poticanja i osiguranja kapaciteta postojećih i budućih društvenih poduzetnika.

Ugovore o bespovratnim sredstvima korisnicima su uručili ministar rada i mirovinskog sustava dr. sc. Tomislav Ćorić i upraviteljica Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva Cvjetana Plavša-Matić, mag.oec.

Više: