Datum objave

Kategorija: Priopćenja

Dodijeljene godišnje nagrade za volonterstvo "Škola – prijatelj zajednice"

 

Danas je Nacionalna zaklada održala svečanu dodjelu godišnjih nagrada za volonterstvo osnovnim i srednjim školama. Dodjela nagrade "Škola - prijatelj zajednice" održana je u muzeju "Mimara", u Zagrebu. Nagrade je uručila upraviteljica Nacionalne zaklade Cvjetana Plavša-Matić i Marija Boltek, voditeljica Odjela za programe podrške i razvoja Nacionalne zaklade. Svečanosti su biti nazočni predstavnici škola, učenici i njihovi nastavnici koji  su potaknuli provedbu volonterskih inicijativa. Skupu je nazočila i izaslanica predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića, savjetnica Predsjednika za društvene djelatnosti gospođa Zrinka Vrabec Mojzeš, te brojni predstavnici organizacija civilnoga društva.

Više: Priopćenje za javnost      Fotogalerija     Video