Datum objave

Kategorija: Priopćenja

Festival DAN D nagradio inicijativu Nacionalne zaklade

 

Međunarodni festival dizajna DAN D u organizaciji Društva hrvatskih dizajnera, održan 11. i 12. lipnja u Staroj klaonici u Zagrebu, dodijelio je nagrade.

Prvu nagradu kolektivno su dobili svi timovi proizašli iz radionice inkluzivnog dizajna 'Extra / ordinary design', održane u Zagrebu 2011. pod pokroviteljstvom British Council Hrvatska u sklopu projekta New Work New Audiences i Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva, u organizaciji Studija dizajna Arhitektonskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskog dizajnerskog društva u suradnji s Centrom Helen Hamlyn pri akademiji Royal College of Art iz Londona, te ustanovom URIHO i Udrugom za promicanje inkluzije (UPI).

Više: Priopćenje za javnost