Datum objave

Kategorija: Vijesti

Izložba "Lica Mediterana"

 

Izložbu Lica Mediterana organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva kao koordinator Hrvatske mreže za suradnju na Euro-Mediteranu u suradnji s međunarodnim partnerima iz Bugarske, Cipra, Crne Gore, Grčke i Libanona. Autori fotografija su iz pet država međunarodnih partnera, dok hrvatske fotografije potpisuju fotografi Hrvatskog fotosaveza. Izložba će biti otvorena i u glavnim gradovima država partnera, kao i 10-ak gradova u Republici Hrvatskoj.

Lica Mediterana izložba je fotografija lica, prizora iz svakodnevnog života, krajolika, spomenika i tradicije zajedničkog mediteranskoga naslijeđa kojoj je cilj potaknuti ljude da preispitaju vlastitu percepciju Mediterana i usvojenih stereotipa te interaktivno zabilježe vlastito propitivanje i moguću promjenu percepcije.

Više: Priopćenje za javnost

Foto Galerija

O izložbi