Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada dodjelila godišnje nagrade za volonterstvo i sudioničku demokraciju

Nacionalna zaklada održala je  svečanu dodjelu godišnjih nagrada za volonterstvo osnovnim i srednjim školama te godišnje nagrade za sudioničku demokraciju jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave. Dodjela nagrada održana je danas  u 11 sati, u muzeju "Mimara", u Zagrebu. Nagrade "Škola prijatelj zajednice" nagrađenima je uručila predsjednica Vlade gđa Jadranka Kosor, a nagradu "Zajedno za bolje" uručio je predsjednik Hrvatskoga sabora g. Luka Bebić. Svečanosti su uz 80-tak uzvanika biti nazočni predstavnici organizacija civilnoga društva, predstavnici škola i čelnici lokalne uprave i samouprave.

Više: Priopćenje za javnost      Govor predsjednice Vlade      Foto galerija