Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada objavljuje Kalendar objave natječaja i poziva za iskaz interesa u 2011. godini

 

Nacionalna zaklada danas objavljuje Plan dodjele sredstava Nacionalne zaklade i kalendar objave natječaja i poziva za iskaz interesa u 2011. godini.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, sukladno svojim strateškim ciljevima, planira u 2011. godini uložiti 24,5 milijuna kuna u projekte i programe organizacija civilnoga društva. Od tog iznosa 19 milijuna kuna planirano je za nove natječaje i višegodišnje podrške, a 5,5 milijuna kuna za ugovaranje inicijalne, programske i razvojne suradnje putem poziva za iskaz interesa u 2011. godini. S tim u vezi Nacionalna zaklada će u 2011. godini raspisati ukupno 4 natječaja (uključujući i Decentralizirani model) i to 3 za dodjelu financijskih oblika podrški i 1 za dodjelu nagrada te 4 poziva za iskaz interesa za suradnju.

Više: Priopćenje za javnost         Kalendar objave za 2011. godinu