Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada održala provedbenu radionicu udrugama iz Domovinskoga rata - korisnicima institucionalnih podrški

Danas je u u digitalnom obliku održana provedbena radionica za 28 udruga iz Domovinskoga rata koje su korisnice institucionalnih podrški temeljem Odluke Upravnog odbora Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva od 24. svibnja 2021. godine. Ovom odlukom potvrđene su odluke Ministarstva hrvatskih branitelja i Procjenjivačkog tijela temeljem natječaja raspisanog u suradnji s Ministarstvom hrvatskih branitelja.

Na provedbenoj radionici korisnici su dobili upute o načinu izvještavanja kroz novi modul digitalnog i interaktivnog izvještavanja na portalu financijskepodrske.hr te detaljni pregled ugovornih prava i obveza tijekom provedbenog razdoblja.