Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada raspisala Poziv za iskaz interesa "Znanje bez granica" u 2019. godini

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva danas je raspisala Poziv za iskaz interesa u području suradnje na razmjeni znanja - „Znanje bez granica” s tri inačice Poziva (A, B, C).

Poziv je namijenjen isključivo udrugama za iskazivanje interesa za suradnju s Nacionalnom zakladom u području razmjene znanja kroz sudjelovanje na međunarodnim skupovima (A) i dolaskom međunarodnih stručnjaka u RH (B). U okviru ovog Poziva moguće je ostvariti i sufinanciranje za predstavljanje Republike Hrvatske sudjelovanjem predstavnika/ca udruga u međunarodnim programskim mrežnim organizacijama i/ili institucijama (C). Poziv je otvoren kontinuirano, do 10. studenoga 2019. godine, ili do iskorištenja planiranoga ukupnog iznosa sredstava od Kn 150.000,00.

Cjelokupna dokumentacija dostupna je na: