Datum objave

Kategorija: Vijesti

Nacionalna zaklada u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja raspisala natječaj za dodjelu financijskih podrški projektima udruga

Nacionalna je zaklada danas raspisala natječaj za dodjelu financijskih podrški projektima udruga u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2017./2018. Podrške se dodjeljuju u 3 podkategorije kroz 3 zasebna podnatječaja koji odgovaraju propisanim područjima natječaja. Ovaj natječaj raspisan je temeljem Sporazuma o Razvojnoj suradnji kroz programske podrške u području izvaninstitucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih kojeg je Nacionalna zaklada zaključila s Ministarstvom znanosti i obrazovanja 9. svibnja 2017. godine.

Više: Pripćenje za javnost

Cjelokupna dokumentacija dostupna je na: