Datum objave

Kategorija: Vijesti

Objavljena pitanja i odgovori u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga - dodjela sredstava iz Europskog socijalnog fonda

 

Ured Vlade RH za udruge objavio je odgovore na pitanja potencijalnih prijavitelja na Pozive na dostavu projektnih prijedloga "Jačanje sposobnosti organizacija civilnoga društva za pružanje socijalnih usluga" i "Mikro projekti podrške inovativnim aktivnostima malih organizacija civilnog društva za lokalni razvoj" (dodjela bespovratnih sredstava u okviru Operativnog programa "Razvoj ljudskih potencijala" 2007. – 2013., sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda).

Poziv "Jačanje sposobnosti organizacija civilnoga društva za pružanje socijalnih usluga"

Poziv "Mikro projekti podrške inovativnim aktivnostima malih organizacija civilnog društva za lokalni razvoj"

  • Pitanja i odgovori s informativne radionice za potencijalne prijavitelje na oba Poziva, održane 29. 7. 2014.