Datum objave

Kategorija: Vijesti

Održana svečana dodjela ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava u okviru natječaja "Jačanje regionalnih i lokalnih struktura za podršku razvoju civilnoga društva"

 

U Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnoga društva 12. studenoga 2013. održano je potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava odobrenih na natječaju "Jačanje regionalnih i lokalnih struktura za podršku razvoju civilnoga društva"  iz IV. Komponente IPA-a Operativnoga programa Razvoj ljudskih potencijala.

Temeljem navedenog natječaja za devet organizacija civilnoga društva odobrena su bespovratna sredstava u iznosu od 504.269,69 eura.

Na svečanosti dodjele ugovora u Muzeju Mimara predstavnicima udruga ugovore su uručili i govorom se obratili upraviteljica Nacionalne zaklade mag.oec. Cvjetana Plavša-Matić, dr. sc. Igor Vidačak, ravnatelj Ureda za udruge, Dario Baron, pomoćnik ministra rada i mirovinskoga sustava.

Više: Priopćenje za javnost     Rezultati     Fotogalerija