Datum objave

Kategorija: Civilno društvo i EU

Panel rasprava: Mogućnosti za mlade iz EU fondova

 

Panel rasprava Mogućnosti za mlade iz EU fondova održat će se 21. listopada 2014., s početkom u 10 sati, Ekonomski fakultet u Zagrebu (Trg J.F. Kennedyja 6). Panel rasprava organizira Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondove EU.

Sugovornici na panel raspravi su: Dijana Bezjak, pomoćnica ministra, Ministarstvo poduzetništva i obrta (mogućnosti za start up-ove), Tina Šarić iz Agencije za mobilnost i programe EU (Erasmus plus), Vesna Torbarina iz Hrvatske gospodarske komore (Erasmus za poduzetnike), Aleksandra Gavrilović iz Ministarstva rada i mirovinskoga sustava (Garancija za mlade), Mirela Despotović iz Centra za civilne incijative.

Prijave se zaprimaju do srijede, 15. listopada 2014.

Prijave se zaprimaju putem on line obrasca.