Datum objave

Kategorija: Civilno društvo i EU

Poziv na konferenciju "EU za mlade"

 

Predstavništvo Europske komisije u Hrvatskoj i Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije pozivaju Vas na konferenciju "EU za mlade", koja će se održati 12. prosinca 2014. godine, s početkom u 10 sati (registracija u 9.30 sati) u Hotelu Panorama u Zagrebu (Trg Krešimira Ćosića 9).

Konferenciju će otvoriti potpredsjednik Vlade RH i ministar regionalnoga razvoja i fondova EU, prof. dr. sc. Branko Grčić, ministar rada i mirovinskoga sustava, prof. dr. sc. Mirando Mrsić, zamjenik ministra poduzetništva i obrta, Dražen Pros te voditelj Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj, Branko Baričević.

Cilj konferencije je informirati studente, mlade nezaposlene osobe i mlade poduzetnike o njihovim mogućnostima iz EU fondova,  kroz tri tematske panel rasprave:

Mogućnosti obrazovanja, stažiranja i volontiranja iz EU fondova

  • Mogućnosti za zapošljavanje iz EU fondova
  • Mogućnosti za mlade poduzetnike iz EU fondova

Prijava za sudjelovanje na konferenciji obavlja se isključivo putem prijavnog obrasca.

Prijave će se zaprimati do utorka, 9. prosinca 2014. godine. Potvrde o sudjelovanju primit ćete putem e-maila u srijedu, 10. prosinca 2014. godine.

Ovdje možete pogledati: Program konferencije "EU za mlade".