Podrška

Nacionalna zaklada pruža sustavnu podršku promicanju i razvoju civilnoga društva kroz programe dodjele financijskih sredstava, sufinanciranjem EU projekata, putem međunarodnih programa i programa Europske unije

Naše brojne aktivnosti pretočene kroz statističke podatke svjedoče da je od 2004. do 2016. godine Nacionalna zaklada postigla sljedeće rezultate: 4369 odobrenih financijskih i nefinancijskih podrški organizacijama civilnoga društva i drugim neprofitnim organizacijama, 371.207.639,90 kuna uloženo u građanske inicijative, projekte, programe, institucionalne podrške, nagrade, suradnju i partnerstva, 6031 osoba zaposlena kroz financijske podrške Nacionalne zaklade, više od 100.000 volontera i volonterki uključeno u aktivnosti organizacija civilnoga društva.

Uz to Nacionalna zaklada je dodijelila 121 nagradu, 131 stipendiju za ... više

Objavljeni Kalendari objave natječaja